TULIPUNANE MARI

Õunatee vaarika ja mustikaga - 55g


Õunatee vaarika ja mustikaga on ideaalne valik marjatee austajale. Tee südame moodustab delikaatne Eestimaine õun, hapukust lisab vaarikas ja sidrunhein, tummisuse timmib mustikas.

Läbi müüdud
Koguse ja kohaletoimetamise viisi saab valida pärast toote lisamist ostukorvi.


Koostisosad: külmkuivatatud õun (60%), vaarikas (15%), mustikas (12%); kontsentreeritud mahl: õun (ilma lisatud suhkruta); kaneel; aniis; nelk; sidrunhein.

Hea teada! Enne tee valmistamist raputage pakki, et teepuru seguneks ühtlaselt. Kuna tee on naturaalne ja suurte tükkidega, siis parima maitseelamuse saamiseks soovitame teepuru panna tassi põhja või võimalikult suurde sõela. Nii pääseb kuum vesi teepurule hästi ligi ning tulemuseks on aromaatne ja maitseküllane tee.

Valmistamine: Pange 2 teelusikat (u 6 g) teepuru ja kallake peale 2 dl keevat vett. Korraliku tõmmise saamiseks oleks hea ka tee läbi segada. Kui soovite kangemat teed või kasutate suuremat tassi, lisage kolmas lusikatäis teepuru. Laske tõmmata 5 minutit. Suurest pakist (55g) saab 3 suurt kannu (1,5l) või 6 väikest kannu teed.

Hea nipp! Kallates purule teist korda keeva vee, saate mõnusalt kerge tee.

Säilitage toatemperatuuril kuivas ja suletud pakendis, vältige otsest päikesevalgust. Tee võib avatud pakis niiskuda, kvaliteeti see ei vähenda.


 
 

Nautisid Tulipunast marja?

Jaga seda oma sõpradega!
Läbi müüdud