VÜRTSIKAS GLÖGITEE

Õunatee ingveriga - lahtine tee, 100g


Glögitee on mõnusa vürtsika järelmaitsega, mis soojendab keha ja paitab meeli. Eestimaise õuna kõrval soleerivad traditsioonilised ingver, kaneel, kardemon ja nelk.

Läbi müüdud
Koguse ja kohaletoimetamise viisi saab valida pärast toote lisamist ostukorvi.Koostisosad:
 külmkuivatatud õun (78%), ingver (6%) ja aroonia; kontsentreeritud mahl: õun (ilma lisatud suhkruta); kaneel; nelk; kardemon; aniis; must pipar.

Hea teada! Enne tee valmistamist raputage pakki, et teepuru seguneks ühtlaselt. Kuna tee on naturaalne ja suurte tükkidega, siis parima maitseelamuse saamiseks soovitame teepuru panna tassi põhja või võimalikult suurde sõela. Nii pääseb kuum vesi teepurule hästi ligi ning tulemuseks on aromaatne ja maitseküllane tee.

Valmistamine: Pange tassi 2 teelusikat (u 6 g) teepuru ja kallake peale 2 dl keevat vett. Korraliku tõmmise saamiseks oleks hea tee läbi segada. Kui soovite kangemat teed või kasutate suuremat tassi, lisage kolmas lusikatäis teepuru. Laske tõmmata 5 minutit.

Hea nipp! Kallates purule teist korda keeva vee, saate mõnusalt kerge tee.

Säilitage toatemperatuuril kuivas ja suletud pakendis, vältige otsest päikesevalgust. Tee võib avatud pakis niiskuda, kvaliteeti see ei vähenda.


 
 

Nautisid Vürtsikat glögiteed?

Jaga seda oma sõpradega!
Läbi müüdud